Битий Обід
Ваша корзина
ЛІТО TLD 2024: Sprint | SKYLINE | WOMAN

ВЕЛОмагазин Битый Обод

"Битий Обід" - спеціалізований магазин з продажу велосипедів, комплектуючих, аксесуарів і туристичного спорядження.

 

Занурюючись в світ велосипедного та пішого туризму, наш колектив підбирає для Вас кращу продукцію, знаючи, що вона не підведе Вас в найвідповідальніший момент подорожі.

 

Вся наша команда складається з людей що мають не посереднє відношення до велосипедів і велоспорту: гонщиків (Downhill), велотуристів, суддів міжнародної категорії з велоспорту.

 

Зійшовши на Говерлу, Ельбрус і Монблан, проїхавши тисячі кілометрів по Україні, Росії, Грузії, Вірменії, Туреччини, Перу (Анди) і Середньої Азії! - колектив Битий Обід розвивається сам і розвиває велотуризм та велокультури в нашій країні.

 

 
зимові сходження на Говерлупідкорення Ельбрусу
велопохід по ІзраїлюПеру, Анди

 

 

При наших магазинах працюють майстерні, в яких трудяться кваліфіковані майстри, які відвідують щорічно майстер-класи в різних містах України. Роботи будь-якої складності виконуються мабуть одним з найкращих інструментів у світі - Park Tool.

 

 

Тут ви можете ознайомитися з прайс-листом послуг нашої майстерні.

 

 

У наших магазинах Ви зможете придбати велосипеди для будь-якої дисципліни і будь-якої вікової категорії, всі додаткові аксесуари до них, велосипедну екіпіровку. 

 

 

Якщо ви ще не впевнені, що Вам потрібен велосипед - спробуйте взяти його НА ПРОКАТ ! Цей варіант хороший не тільки для відмінного проведення часу з друзями, але і підтримки фізичної форми.

 

Якщо Ви не знайшли в наших магазинах щось необхідне - ми з радістю доставимо це під замовлення, спеціально для Вас

 

Будемо раді бачити Вас в наших магазинах щодня з 10.00 до 19.00 за адресами:

 

  • м. Запоріжжя, бульвар Шевченка, 27 (біля Літака)
  • м. Київ, Дніпровська Набережна, 26К (метро Осокорки)

 

Битий Обід - Ваш путівник у світ активного відпочинку!